YACHO to miłośnik i promotor muzyki HOUSE we wszelkich odmianach. Na rynku muzycznym obecny od 2003 roku. W latach 2005-2006 miał zaszczyt grywać w legendarnym wrocławskim klubie Vulevu.

W latach 2006-2008 rezydował w Oscar’s Cafe w Stratford w Wielkiej Brytanii, gdzie doświadczał klubowego życia Brytyjczyków odwiedzając lokalne kluby i festiwale takie jak Global Gathering czy BPM Show oraz szkolił swój warsztat dj’ski u boku takich znanych dj’ów jak Paull Morrell, Anthone Brooks czy Wardy.

Swoje umiejętności dj’skie kilkukrotnie prezentował w Beach Bar Villa Loca w Tisno w Chorwacji podczas wyjazdów na festiwal Defected Croatia.

Występował również w takich ciekawych miejscach jak Coffee Planet, Stara Odra Beach Bar ,Loft, Grey Music Club, Grand Cafe, One Love (ZG), Antdotum czy Loft oraz brał udział w wielu konkursach dj’skich, imprezach charytatywnych czy w stylu silent disco.

Od ponad czterech lat rezyduje w P2 Dinner & Bar.

Zaangażowany we współpracę z wrocławskim kolektywem Tree Vibes, który swoją muzyczną działalnością stara się promować muzykę house na światowym poziomie.

Niezależnie od miejsca, w którym występuje, przywiązuje bardzo dużą wagę do selekcji muzycznej oraz techniki grania, prezentując tym samym energetyczne, zmysłowe i melodyjne sety okraszone dużą ilością instrumentów i wokali.

Wielokrotnie podczas występów eksperymentuje z muzyką, acapellami i samplami, przekazując w ten sposób publiczności dodatkową pozytywną energię, którą niesie ze sobą prezentowana muzyka.

Podążając dawno temu wyznaczoną ścieżką, aktualnie uczy się produkcji muzycznej, jednocześnie spełniając się jako DJ i realizując muzyczne marzenia wierząc, że konsekwencja w działaniu i ​​ciężka praca przyniesie z czasem pożądane rezultaty i wielką satysfakcję.